Gül Kreş Adası’nın minik öğrencileri mezun oldu

Keçiören Belediyesi bünyesinde hizmet veren Gül Kreş Adası’nın minik öğrencileri kep atarak mezun oldu. Keçiören’deki Necip Fazıl Kısakürek Tiyatro Salonu’nda düzenlenen mezuniyet töreninde isimleri tek tek okunan öğrenciler sahneye gelerek mezuniyet belgelerini Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok’un elinden aldı. Minikler ilk diplomalarını almanın keyfini çeşitli dans ve müzik gösterileriyle çıkardı.

Başkan Turgut Altınok salonda bulunan velilere hitaben yaptığı konuşmada, “Devletimizin ve milletimizin geleceği çocuklarımızı mezun etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bugün 266 meleğimizi mezun ediyoruz. Değerli velilerimizi kutluyorum. Rabbim çocuklarınızla birlikte nice mutlu günler göstersin.” dedi.

Kreşlerde öğrencilere nitelikli eğitim verdiklerini de söyleyen Altınok şunları dile getirdi:

“Çocuklarımız yarınlarımız, varislerimizdir. Sizin çocuklarınız bizim de çocuğumuzdur. Çocuklara verilen eğitimle onların yeteneklerini keşfetmek lazım. Gül Kreş Adamız çocuklarımızı oyalamak için değil, uzman öğretmen kadromuzla ve fiziki koşullarını modern hale getirdiğimiz sınıflarımızda geleceğe hazırlanmaktadır. İlçemizde kreşlerimizin sayısını da çoğalttık. Ne iş yaparsanız yapın en iyisini yapın. Maddi bir kaygımız da yok. Para kazanma mantığıyla değil çocuklarımızı geleceğe taşımak için çalışıyoruz.”​

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir