Ukraynalı cani babanın katlettiği 2 evladı tıpkı tabutta ülkelerine gönderildi

Ülkelerindeki savaştan kaçarak Antalya’daki apart otele yerleşen Ukraynalı Oleksiy Oleksiyovych Navrotsky (38) ile eşi Y.N., 21 Mayıs günü apart oteldeki odada bilinmeyen nedenle tartışmaya başladı.

Tartışmanın büyümesi üzerine Oleksiy Oleksiyovych Navrotsky, bıçakla eşi Y.N. ile kızı T.N. ve oğlu K.N.’ye saldırdı. Hücumda Y.N. kolundan yaralanırken, kızı ve oğlu ise hayatını yitirdi.

DHA’nın transferine nazaran, Y.N.’nin çığlıkları üzerine, yan odada kalan anne ve babası, polise haber verdi.

Öldürdüğü 2 çocuğunun yanında oturdu

Adrese gelen polis grupları, Oleksiy Oleksiyovych Navrotsky’yi, çocuklarının cansız vücudunun yanında otururken buldu. Oleksiy Oleksiyovych Navrotsky gözaltına alındı. Kolunda çizikler oluşan Y.N. ambulansla hastaneye kaldırılırken, çocukların cansız bedenleri ise otopsi için morga götürüldü.

Kocasından kaçarak kurtuldu

Tartışma sırasında Y.N.’nin kocasından kaçıp, aparttaki öbür odanın kapısını kilitleyerek kurtulduğu öğrenildi. Oleksiy Oleksiyovych Navrotsky’nin bıçakla kendisine ziyan verdiği ve intihar notu bıraktığı da belirtildi.

Yaşattığı vahşeti hatırlamadığını söyledi

Yabanî baba cezaevinde

Oleksiy Oleksiyovych Navrotsky nöbetçi hakimlikçe ‘kasten öldürme’ kabahatinden tutuklanarak Alanya L Tipi Kapalı Cezaevine konulurken, çocukların cansız vücutları otopsi yapılmak üzere Antalya İsimli Tıp Kurumu’na gönderildi.

İki miniğin bedenlerinde fazla sayıda bıçak darbesi belirlendi

Yapılan birinci otopside çocukların boğazlarında ve bedenlerinde çok sayıda bıçak darbesi olduğu belirlendi.

Kardeşler, birebir tabuta konularak ülkelerine gönderildi

T.N. ve K.N.’nin Antalya İsimli Tıp Kurumu’ndaki cansız vücutları, bugün cenaze şirketi tarafından teslim alındı. İki kardeşin cansız vücutları, aynı tabuta koyuldu.

Kardeşlerin uçakla Polonya’ya, akabinde kara yoluyla Ukrayna’nın Lviv kentine götürülüp burada toprağa verileceği kaydedildi. Çocukların annesi Y.N.’nin ise tedavisinin akabinde hastaneden ayrıldığı belirtildi.

Cani adamın evvelce Harkiv milletvekili olduğu ortaya çıktı

Öte yandan Oleksiy Oleksiyovych Navrotsky’nin, Rusya’nın Ukrayna’ya savaş açmasıyla evvel İtalya’ya ardından 1,5 ay evvel ailesiyle Alanya’ya gelerek aparta yerleştiği öğrenildi.

Navrotsky’nin, eski Harkiv milletvekili olduğu, savaş öncesinde Harkiv kentinde bir üniversitede öğretim üyesi olduğu ve iktisat dersi verdiği belirtildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.