UEFA Avrupa Konferans Ligi’nda 3. eleme tipi rövanş maçları başlıyor

Avrupa futbolunun kulüp seviyesindeki 3 numaralı tertibi UEFA Avrupa Konferans Ligi’nde 3. eleme cinsinin ikinci ayağında yarın iki, çarşamba günü tek, perşembe günü ise 29 maç oynanacak.

Türk kadroları, rövanş maçlarına perşembe günü konutunda çıkacak. Medipol Başakşehir, İzlanda grubu Breidablik’i TSİ 20.45’te, Otomobilim.com Konyaspor ise Lihtenştayn’ın Vaduz kadrosunu TSİ 20.00’de konuk edecek.

Maçların TSİ programı şöyle:

Yarın:

19.00 Gzira (Malta) – Wolfsberger (Avusturya) (0-0)

21.00 B36 (Faroe Adaları) – Viborg (Danimarka) (0-3)

Çarşamba:

19.00 Vitoria (Portekiz) – Hajduk Split (Hırvtistan) (1-3)

Perşembe:

16.30 Kyzylzhar (Kazakistan) – APOEL (Kıbrıs Rum Kesimi) (0-1)

17.00 Tobol (Kazakistan) – Zrinjski (Bosna Hersek) (0-1)

19.00 Rakow (Polonya) – Spartak Trnava (Slovakya) (2-0)

20.00 CFR Cluj (Romanya) – Shakhtyor (Belarus) (0-0)

20.00 Basel (İsviçre) – Brondby (Danimarka) (0-1)

20.00 Hapoel Beer-Sheva (İsrail) – Lugano (İsviçre) (2-0)

20.00 Twente (Hollanda) – Cukaricki (Sırbistan) (3-1)

20.00 Konyaspor – Vaduz (Lihtenştayn) (1-1)

20.00 Djurgardens (İsveç) – Sepsi (Romanya) (3-1)

20.00 Petrocub (Moldova) – Fehervar (Macaristan) (0-5)

20.30 Lillestrom (Norveç)-Royal Antwerp (Belçika) (1-3)

20.30 FCSB (Romanya) – Dunajska Streda (Slovakya) (1-0)

20.30 Universitatea Craiova (Romanya) – Zorya Luhansk (Ukrayna) (0-1)

20.30 Panathinaikos (Yunanistan) – Slavia Prag (Çekya) (0-2)

20.45 Medipol Başakşehir – Breidablik (İzlanda) (3-1)

21.00 Hibernians (Malta) – RFS (Letonya) (1-1)

21.00 Kİ Klaksvik (Faroe Adaları) – Ballkani (Kosova) (2-3)

21.00 Şkendiya (Kuzey Makedonya) – AIK (İsveç) (1-1)

21.00 Sligo (İrlanda Cumhuriyeti) – Viking (Norveç) (1-5)

21.00 Anderlecht (Belçika) – Paide (Estonya) (2-0)

21.00 Aris (Yunanistan) – Maccabi Tel Aviv (İsrail) (0-2)

21.00 Levski Sofya (Bulgaristan) – Hamrun (Malta) (1-0)

21.30 Lech (Polonya) – Vikingur (İzlanda) (0-1)

21.30 Rapid Wien (Avusturya) – Neftçi (Azerbaycan) (1-2)

21.45 St. Patrick’s Athletic (İrlanda Cumhuriyeti) – CSKA Sofya (Bulgaristan) (1-0)

22.00 Young Boys (İsviçre) – KuPS (Finlandiya) (2-0)

22.00 AZ Alkmaar (Hollanda) – Dundee United (İskoçya) (0-1)

22.00 Gil Vicente (Portekiz) – Riga (Letonya) (1-1)

22.00 Kisvarda (Macaristan) – Molde (Norveç) (0-3)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.