The Nun 2 filmi duyuruldu

The Nun 2 filmi resmi olarak duyuruldu. Her gün yeni haberlerle gündemimizi dolduran CinemaCon 2022 etkinliği, bu sefer korku severlerin yüzünü güldürdü. Warner Bros, Conjuring evreninde geçen ve 2018 senesinde yayınlanan The Nun filminin ikincisinin geleceğini duyurdu. Film hakkında pek fazla detay verilmedi. Ancak Malignant gibi usta işlere imza atan senarist Akela Cooper’ın The Nun 2’nin senaryosunu üstleneceği söyleniyor.

The Nun 2 filmi ile iblis Valak geri dönüyor

The Nun 2 filmi duyuruldu

The Nun filmi, Conjuring 2 için bir temel oluşturuyordu. İblis Valak’ın kökenlerine indiğimiz film, korku severler tarafından kısmen beğenilmişti. Jump scare adı verilen ucuz korku yerine atmosfere yoğunluk vererek izleyenleri etkilemeye çalışmaları, takdirle karşılanmıştı. 22 milyon dolarlık bütçeyle beyaz perdeye çıkışını yapan The Nun, 365 milyon dolar hasılat ile evine dönmeyi başardı.

Serinin ilk filminde, iblis Valak’ın Maurice’i ele geçirerek hayatta kaldığını ve Larraine Warren’e paranormal araştırmalarının birisinde musallat olduğunu izlemiştik. Şimdiyse yapımın devamında neyle karşılaşacağımız henüz belli değil. Ancak kesin olay şey ise tahmin edileceği üzere, Bonnie Aarons’un müthiş oyunculuğu ile tekrar Valak’ı beyaz perdeye taşıyacak olması. İlerleyen zamanlarda gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.