Songül Öden ve eşi Arman Bıçakçı’dan Karadeniz turu! Başında puşisi belinde peştamali…

Ünlü oyuncu Songül Öden, eşiyle düşman çatlattı. Ünlü oyuncu eşiyle çıktığı Karadeniz turundan pozlarını sosyal medya hesabından takipçilerine yayınladı. Başarılı oyuncu Öden’in doğal halleri, başında puşisi, belinde peştameli çok sevildi.

Adını ilk olarak Kıvanç Tatlıtuğ ile başrollerini paylaştıkları “Gümüş” ismindeki projesiyle geniş kitlelere duyurdu. Ardından “Umutsuz Ev Kadınları” dizisindeki eğlenceli ve hiperaktif karakteriyle kendini sevdirirken, şimdilerde ise “Uysallar” adlı dizi ile oyunculuğunu kanıtladı.

songül öden ve eşi arman bıçakçı

KARADENİZ TURUNDA

2020 yılında dünyavine iş insanı olan Arman Bıçakçı ile giren Songül Öden, mutlu evliliğini sosyal medyada paylaşmaktan da geri kalmıyor. Ünlü oyuncu geçtiğimiz gün düşman çatlatırcasına Karadeniz turundan eşiyle pozlarını paylaştı.

songül öden karadeniz turu

“EN GÜZEL MEMLEKET”

Karadeniz yöresine ait kıyafetleriyle beğeni ve sempati toplayan o paylaşımlarına “Dünyanın en güzel memleketi bizimki… Artvin (kalp) Rize” notunu düştü. Öden’in paylaşımları beğeni yağmuruna tutulurken, Karadenizlilerin yaptığı yorumlar tebessüm oluşturdu.

songül öden ve eşi arman bıçakçı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO:

Cüneyt Arkın: Azrail beni unuttu ama bir gün hatırlar!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.