Kurtlar Vadisi’nde Yıllar Sonra Ortaya Çıkan Gerçek! Duyanlar Şoke Oldu

Kurtlar Vadisi dizisinin Polat Alemdar’ı Süleyman Çakır’ı ve Memati Başı hala konuşuyuyor. Kurtlar Vadisi’nde Polat Alemdar’ı Necati Şaşmaz, Süleyman Çakır’ı Oktay Kaynarca, Memati Baş’ı ise Gürkan Uygun canlandırmıştı. Polat Alemdar rolüne o periyot Çılgın Bediş dizisi ile ünlü olan oyuncuya teklif edildiği ortaya çıktı.

HAYATIMIN FIRSATI AYAĞIMA GELMİŞ ANCAK BEN ONU REDDETTİM

Sıkı bir hayran kitlesi olan Polat Alemdar rolü için üretimciler birinci evvel ooyuncu Cenk Torun’un kapısı çalınmış. O devir ekranlarda bir fırtına üzere esen Çılgın Bediş dizisinde Oktay karakterine hayat veren Cenk Torun’un bu teklifi bir mafya babası karakterine uygun olmam diyerek reddettiği ortaya çıktı. Artık ise Cenk Torun hayatının fırsatının ayağına geldiğini ancak o fırsatı yakalamak yerine reddettiğini belirterek “Reddettiğim için bin pişmanım ” dedi.

KURTLAR VADİSİ TAM 13 YIL BOYUNCA İZLEYİCİLERİ EKRAN BAŞINA JKİLİTLEDİ

Yapımcılığını Osman Sınav’ın üstlendiği Kurtlar Vadisi dizisi birinci defa izleyici karşısına 2003 yılında geldi ve Türk televizyonlarında tam 13 yıl boyunca gösterildi. Kurtlar Vadisi 2016 yılında final yaptı. Dizinin üretim şirketinin Polat alemdar rolü için Necati Şaşmaz’dan evvel Çılgın Bediş dizisinde Oktay karakterine hayat veren Cenk Torun’a teklif edildiği ortaya çıktı. Askere gitmeden kısa bir müddet evvel Kurtlar Vadisi imal grubundan teklif aldığını söyleyen Cenk Torun teklifi reddettiğini açıkladı. Ünlü oyuncu Cenk Torun bu teklifi reddetmesini “Hayatımın kusuru, en büyük pişmanlığım” diyerek açıkladı.

ASKER KAÇAĞI OLARAK KURTLAR VASİSİ DİZİSİNİN SETİMDEM ALIRLARDI

O periyot askerliğin önündeki en büyük mani olduğunu söyleyen oyuncu Cenk Torun “Ya Kurtlar Vadisi’nin setine gidecektim ya da askere gidecektim. Polat alemdar rolünü kabul edip Kurtlar Vadisi dizisinde rol alsaydım asker kaçağı durumuna düşecektim. Polat Alemdar’ın Kurtlar Vadisi setinden asker kaçağı olarak alıma riski vardı” dedi.

ENK TORUN OYUNCULUĞU BIRAKTI SPOR HOCASI OLDU

Şimdi 48 yaşında olan Cenk Torun görünüşü ile yıllara meydan okuyor.1974 yılında doğan cenk Torun ismini herkesin bildiği ünlü ses sanatkarı Nurdan Torun’un oğludur. Oyunculuğu bırakan cenk Torun hayatını spor hocalığı yaparak kazanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.