Hande Ataizi, oğlu ve sevgilisi yanan cipten son anda kurtuldu

Muğla’nın Bodrum ilçesinde üç gün evvel gece yarısı yanan ve itfaiye tarafından söndürülen cipte ünlü sanatçı Hande Ataizi ile oğlu Leon ve sevgilisi Dinç Aydoğdu’nun olduğu ortaya çıktı. hande Ataizi “Bir dakika geç kalsaydık, yaşamamız çok zordu, sağ çıkma ihtilamiz yoktu” dedi.

Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı Gölköy Mahallesi’nde 15 Temmuz akşamı saat 22.30 sıralarında meydana gelen yangına lüks araba alev alev yanmış, itfaiye tarafından söndürülmüş ve kullanılamaz hale gelmişti. Hurda haline gelen  cipin içerisinde oyuncu Hande Ataizi, oğlu Leon ve sevgilisi Dinç Aydoğdu olduğu ortaya çıktı.

BİR DAKİKA DAHA GEÇ İNSEYDİK KURTULAMAZDIK

Otomobilin alev almasından sonra oğlu ve sevcgilisi ile birlikte araçtan inerek canlarını güç kurtardıklarını belirten Hande Ataizi  “Büyük bir kaza atlattık. Etraftaki insanların kornaları, ‘araba yanıyor çabucak inin’ bağrışları bizi kurtardı. İnanamıyorum, hala şoktayım. Şayet bir dakika daha geç fark etsek araç kapılarını kilitlermiş ve çıkma ihtimalimiz yokmuş. Son anda uzaklaşarak kurtulduk” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.