Fotoğrafta Gördüğünüz Birinci Hayvan Aşk Lisanınızı Açığa Çıkarıyor! İşte Aşk Lisanınızı Ortaya Çıkaran Optik İllüzyon Testi

Bu optik illüzyon tıpkı vakitte akıllara sakinlik verir ve baş karıştırıcıdır. Bir kişi, hayvanlardan hangisinin görünür olduğunu bulmak için yakından bakmalıdır. Optik illüzyonlar bazen değişiktir ve aşk lisanı de dahil olmak üzere kişilik özelliklerini ortaya çıkarır.

Bir muharrire nazaran, bir kişinin sevgi lisanı, sevgi tabirlerini verme ve alma biçimine atıfta bulunur. Beş Sevgi Lisanı: Eşinize Gönülden Bağlılığı Nasıl Tabir Edersiniz isimli kitabında, insanların aşağıda belirtilen kategorilerden en az bir birincil sevgi lisanı konuştuklarını, yani;

Hediye alma, kaliteli vakit, onaylama kelamları, hizmet aksiyonları ve fizikî temas.

Hiçbirimiz sevgiyi tıpkı formda iletmiyoruz ve bu yüzden insanların sevgiyi almayı tercih ettikleri farklı yollar var.

RESİMDE BİRİNCİ HANGİ HAYVANI GÖRÜYORSUN?

Bu fotoğrafta evvel bir atı, bir yunusu, bir kuşu, bir yengeçi, bir ayıyı, bir köpek yavrusunu ve ördek yavrularını görebilir misiniz? Pekala birinci olarak hangisini fark ettin?

KUŞ

İlk evvel kuşu gözlemlerseniz, kendinizi tabir eden cinsten bir insansınız demektir. Uzmana nazaran bu, her vakit ilgi odağı olmanız yahut asla utanmamanız gerektiği manasına gelmez. Ayrıyeten sevdiğiniz bir küme beşerle birlikte olduğunuzda en âlâ durumda olduğunuz manasına gelmez.

Etkileyici bir kişi yahut kişilik, diğerlerini tesirler yahut ikna eder. Olumlu özellikler ortasında sıcak, arkadaş canlısı, hassas, şefkatli ve cömert olmak yer alır.

YENGEÇ

İlk evvel yengeci gözlemlerseniz, fizikî dokunuş olarak bilinen bir aşk lisanınız var demektir. Bu cins beşerler, eşlerinden gelen sevgi kelamlarına dokunmak yerine el ele tutuşmayı tercih ederler. Bu beşerler, eşlerine karşı sevgi yahut şefkat hisleri göstermeleri gerektiğine inanırlar. Tuhaflıkları ile ünlüdürler.

YUNUS

Yunusu birinci kere gözlemlerseniz, yaratıcı olduğunuz ve sevgi lisanınızın fizikî temas olduğu manasına gelir. Uzmana nazaran, “Böyle beşerler hayal dünyasına odaklanarak hayatlarını harcadıklarında, romantik partnerinizin sizi topraklayabilmesi de kıymetlidir.” Yaratıcı bir kişi hassaslık ve hayal gücü gösterir ve bir şeyler icat eden yahut büyüten kişidir.

AT

İlk evvel atı gözlemlerseniz, inatçılığınızla ünlü olduğunuz ve onların sevgi lisanının hizmet aksiyonları olarak bilindiği manasına gelir. Bu cins beşerler, bunaldıklarında anlayacak birini isterler. Partneriniz için seveceğini bildiğiniz bir şey yapmaktan hoşlanıyorsunuz. Hizmet verdiğinizde vaktinizden vazgeçtiğinizi gösterir.

GİZLİ ÖRDEK YAVRULARI

Gizli ördek yavrularını birinci fark ederseniz, aşk lisanınızın kaliteli vakit olduğu manasına gelir. Bir uzmana nazaran, bu cins beşerler daima olarak öbür insanların büsbütün özlediği şeyleri arıyorlar. Ayrıyeten, bir sevgili olarak, sizin ve eşinizin sadece birbirinize odaklanmak için çokça vakit ayırmanızın sizin için değerli olduğu söylenir.

Bu cins beşerler kıymetli ve öncelikli hissetmek isterler. Armağan almak ya da öteki materyalist şeyler, hareketler yahut dokunuşlar almak istemezler, birlikte manalı vakit geçirmeyi tercih ederler.

KÖPEK YAVRUSU

Yavru köpeği birinci gözlemleyenler, sevgi lisanlarının kaliteli vakit olduğunu anlarlar. Bir uzmana nazaran, çoka kaçan biri değilsin lakin kibar ve anlayışlısın ve diğerlerini kendinden önde tutmayı seviyorsun.

AYI

İlk evvel ayıyı gözlemlerseniz, armağan almayı sevdiğiniz manasına gelir. Bir uzmana nazaran, insanların somut objeler aracılığıyla size karşı hislerini tabir etmesine alışkın bir insansınız. Armağan, beş sevgi lisanından biridir.

Chapman’ın aşk lisanı teorisine nazaran, bir aşk lisanı basitçe bir kişinin bir bağda sevgi almanın tercih edilen yoludur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.