Estetik ikonu Songül Karlı’dan ayarsız dekolte! Bakın ne giydi?

48 yaşındaki ünlü Türkücü Songül Karlı, yaptığı estetiklerle adeta apayrı birine döndü. 2 kez Fransız askısı yaptıran Karlı giysi üslubunu da değiştirerek dikkat çeken kıyafetler giymeye başladı. Yaşına karşın yaptığı bir dizi estetiklerle gençleşen Karlı’nın her paylaşımı da magazin gündeminden düşmüyor. Toplumsal medya hesabından son attığı story ile yeniden gündeme gelen Karlı’nın dekoltesi takipçilerin kadrajına takıldı. İşte o imaj.

SONGÜL KARLI’DAN ARGÜMANLI ELBİSE

Buğulu sesi ile tanınan türkücü Songül Karlı’nın eski halinden eser kalmadı. Bir devirlerin en çok dinlenen bayan türkücülerinden olan Karlı, üslubuyla bir arada manzarasını de vakitle değişti.

ESTETİKLERLE FARKLI BİRİ OLDU

Girdiği estetik operasyonlara ile gençleşen Karlı, giysi usulünde dekolteye yük vermeye başladı. Attığı her adım magazinde konuşulan Karlı, toplumsal medyada özel anlarına dair paylaşımlar yapmaktan da geri durmuyor.

En son bornozuyla ile pencere kenarında fotoğraflar paylaşan Karlı, bu kere Instagram’da yeşil elbisesiyle öykü attı. Dekoltesiyle dikkat çeken Karlı’nın o paylaşımı ise olay oldu.

İŞTE SONGÜL KARLI’NIN DİKKAT ÇEKEN PAYLAŞIMI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.