‘Eşim ilgisiz’ diyen bayana Esra Erol o denli bir şey önerdi ki… Duyan kulaklarını kapattı

2,5 aylık gebe eşinin öbür çocuğunu bırakıp öteki birine kaçmasından sonra soluğu Esra Erol’da programında alan Taner Dolu anlattıklarıyla herkesi şoke etti. İstanbul’dan programa katılan Taner Dolu’nun eşi Merve Dolu’nun geri dönmesi için başarılı sunucu Esra Erol’dan yardım istedi. 1,5 yaşında bir çocuğu daha olan çift canlı yayında yüz yüze getirildi. Yayında değişik anlar yaşanırken, sunucu Esra Erol’da eşini aldatan bayana tuhaf bir teklifte bulundu.

MECZUPLAR KÜMESİNDEN TANIŞTI EŞİNİ BIRAKIP KAÇTI

Eşi Merve Dolu’nun 2. sefer konuttan kaçtığını belirten Taner Dolu, eşinin 2 keredir Zafer Demirok isimli şahsa kaçtığını söyledi. Eşinin kendi iradesiyle kaçmadığını söz eden Dolu, Zafer Demirok isimli şahsın eşinin aklına girdiğini ondan ötürü eşinin konutu terk ettiğini sav etti. Eşinin ilgisizliğinden ötürü konuttan kaçan Merve Dolu ise stüdyoya getirildi. Merve Dolu eşinden şiddet gördüğünü ve eşinin çocukları ile ilgilenmediğini söyledi. Zafer Demirok’un katıldığı yayında tansiyon yükseldi. Merve Dolu ile toplumsal medyadan tanıştığını söyleyen Zafer Demirok,” Küme kurmuşlardı. Ben oradan tanıştım. Sonra evli olduğunu öğrendim. Ayrıldım. Tekrardan beni birleştirdiler. Kanıma girdiler. Konuşmaya devam ettim.” diye konuştu. Demirok’un açıklamalarından sonra öfkelenen Taner Dolu, Demirok’a saldırmak için stüdyonun dışına çıktı. Durdurulan Dolu sakinleştirilirken, Meczuplar kümesi açan bireylerde tek tek yayına başlandı. İsmi geçen Simge isimli şahısta yayına bağlanarak Merve Dolu ve Zafer Demirok’un yaşadıklarını anlattı.

“PATLICAN VAR ONU YE”

Toplumsal medyadan sonra WhatsApp’ta konuşmaya başlayan Dolu- Demirok’un yazışmaları da ortaya çıktı. Eşinin konuta bakmadığını söyleyen Merve Dolu, eşinin işten geldikten sonra telefonu alıp direk yatak odasına gittiğini söz etti. Eşi Taner Dolu ise işten döndüğünde meskende yemek olmadığını ve aldığı meyvelerin dolapta çürüdüğünü söyledi. Merve Dolu ise eşinin konuta yalnızca tavuk getirdiğini argüman. Olay karşısında sessizliğini koruyamayan Esra Erol ise, “Sanal emojilerden yeseydin. Meskendeki ilgisizliği toplumsal medyadan nasıl doyuruyorsan, emojilerden patlıcan ağzınıza atsaydınız. Açlığınızı sanal ortamdan doyurun. Patlıcan var onu yeseydin. Zafer sana oradan bir kemik modülü atsaydı yeseydin. ” yorumunda bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.