Erkeklere Nazaran Saç Modelinizin Sizin Hakkınızda Ne Söylüyor? İşte Fark Etmeden Verdiğiniz Bildiri

KISA USUL KESİLEN SAÇLAR

Ne diyor: Kısa bir saç bölümü kendinden eminlik yayıyor. Peri bölümü hem gösterişsiz hem de şık, avangard ve klasiktir. Bu, hem modaya uygun yirmili yaşlarda hem de şık, şık bir bayanı tamamlayabilecek az saç kesitidir.

SAÇLARINI AT KUYRUĞU YAPAN KADINLAR

Ne diyor: İmza at kuyruğu, verimli, sade bir tutumla klasik tarzı dengeleyen birini gösterir. Bu usul şık ve düz, dokulu ve keskin bir biçimde giyilebildiğinden yahut yanlışsız aksesuarlarla süslenebildiğinden, bir at kuyruğu dünyaya toplantı odasından yoga odasına kadar her şeyi fethetmeye hazır olduğunuzu söyler.

DÜŞÜK TOPUZ SAÇI TERCİH EDENLER

Ne diyor: Düşük topuz dertsiz kız kardeşi, yapılmamış bir topuz, cilalı topuza bir tutam gündelik cazibe katıyor. Bu sizin gününüzse, muhtemelen yaratıcı, hayal gücü kuvvetli ve mahirsiniz.

KLASİK TOPUZU TERCİH EDENLERDENSENİZ

Ne diyor: klasik topuz saç modelinin kalıcı olmasının bir nedeni var – bale barından kurumsal bir aktifliğe anında gelişmişlik katan şık bir klasik. Kendine güvenen bir halla şık bir kadınlığı dengeleyen istikrarlı bir bayan olduğunuzu duyurur. Bir elbiseye, kot pantolon ve düğmeli bir gömlekle kombinlendiği kadar zahmetsizce eşlik edebilir. Bu önemli bir çok taraflılık.

KIVIRÇIK SAÇ TİPİNİZ VARSA

Ne diyor: Doğal olarak kıvırcık saçlarınız varsa ve saç düzleştiriciyi kullanmayı tercih ediyorsanız, ferdî şeklin çok değerli bir unsurunu anlamışsınızdır: Şayet saçlarınız varsa, hava atın. Bu saç modeli, dünyaya kendinize güvendiğiniz ve kendinize karşı dürüst olduğunuzun açık bir işaretidir. Lakin bu tarzı (kısa, orta yahut uzun) giyerseniz, şahsî tarz hakkında bir iki şey bilen bir orijinalsiniz.

ÖRGÜLÜ SAÇ MODELİNİ TERCİH EDİYORSANIZ

Ne diyor: Bir örgü sizin saç stilinizse, detaylara verilen dikkati etkilenmeyen bir zarafetle dengelersiniz. Bir örgü saça görsel ilgi katar ve duruma nazaran kolay yahut itinayla giyilebilir. Kolay örgüler yetmişlerin rahat görünümünü hatırlatır, daha karmaşık örgüler ise sevinçli, çağdaş bir havaya sahiptir.

İRİ DALGALI SAÇLARINIZ VARSA

Ne diyor: Gevşek bukleler ve büyük dalgalar, romantizm için anında bir davettir. Saçınızı bu usulde yaparsanız, günlük tecrübelerde sonsuz olasılıklar gören bir hayalperestsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.