Beşiktaş’ta otomobil üzerinde cinsel ilişki rezaletinden oyuncu Zeynep S. ve Ahmet Ertan K. çıktı!

Olayın ardından gözaltına alınan kişilerden birisinin oyuncu Zeynep S. diğerinin ise hakkında 2 suç kaydı bulunan otel sahibi Ahmet Ertan K. olduğu anlaşıldı. Gözaltına alınan ikilinin savcılıkta verdikleri ifadeler de ortaya çıktı…

Son dakika haberi… İstanbul’da 11 Haziran günü saatler 04:54’ü gösterdiği sırada Dikilitaş Mahallesi Emirhan Caddesi No:48 inşaat alanı önünde hayasızca harekette bulunan ve ulu orta ilişkiye giren bir çift görüldü.

KENDİLERİNİ UYARANLARA HAKARET ETTİLER

Çift, kendilerini uyaran insanlara aldırış etmezken birde hakarette bulundu.

Kendilerine “Ne yapıyorsunuz? Eviniz yok mu sizin!” diye bağıran kişiye “Sana ne lan!” diye cevap veren çiftin görüntüleri büyük tepki çekti.

EMNİYET HAREKETE GEÇTİ

Olayın görüntülerinin sosyal medyaya düşmesi ardından İstanbul polisi harekete geçti.

KİMLİKLERİ BELLİ OLDU

Olay ile ilgili otel işletmecisi olduğu tespit edilen Ahmet Ertan K. ve oyuncu olduğu saptanan Zeynep S. gözaltına alındı.

Haklarında hayasızca hareket suçundan işlem başlatılan Ahmet Ertan K.’ın “Kasten yaralama” ve “hakaret” suçlarından kaydı bulunduğu belirlendi.

Beşiktaş’ta sokakta arabanın üzerinde cinsel ilişkiye girdiler! Tepki gösterenlere “Sana ne lan!” dedi

Şüpheliler hakkında yürütülen soruşturma sürüyor.

İFADELERİ ORTAYA ÇIKTI!

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nca ifadesine başvurulan Ahmet Ertan K., ’10 gün önce sosyal medyada tanıştık. Olay günü buluştuk. Cihangir’de üç farklı mekana gittik. Mekanlarda alkol içtik. Gece bir sıralarında mekandan çıktıktan sonra olay yerine geldik.

ALKOLÜN ETKİSİYLE KENDİMİZİ KAYBETTİK

Taksi çağırdık beklemeye başladık. Taksiyi beklerken birbirimize yakınlaştık. Alkolün etkisiyle kendimizi kaybettik’ dedi.

BİR ÇOCUĞUM VAR ÇOK PİŞMANIM

Oyuncu Zeynep S., otel işletmecisinin ifadesini doğrulayarak ,’ Bir çocuğum var. Yaşananlar nedeniyle mahvoldum. Çok utanıyorum. Alkolün etkisiyle yaptık. Kendimizde değildik. Çok utanıyorum’ dedi.

Savcılık ifadeleri ardından iki şüpheliyi ev hapsi talebiyle Sulh Ceza Hakimliğine sevk etti. İkili, ev hapsine çarptırıldı.

Sabah

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.