Alıcı çıkmadı: Ünlü çift evlerinin değerini 416 milyon TL’ye düşürdü

Kolombiyalı aktris Sofia Vergara (50) ve “True Blood” dizisiyle tanınan eşi Joe Manganiello (46), Beverly Hills’teki İtalyan esintili malikanelerini, daha önce Temmuz 2022’de yaklaşık 462 milyon TL (20 milyon dolar) satışa çıkardıktan sonra şimdi 46 milyon TL’lik (2 milyon dolar) bir düşüşle yaklaşık 416 milyon TL’ye (18 milyon dolar) yeniden piyasaya sürdü.

11.000 metrekarelik malikane, Beverly Hills ve West Hollywood’un merkezinde, seçkin Beverly Park semtinde yer alırken 10 kişilik bir sinema salonu, saunalı tam boyutlu bir spor salonu ve 3.000 şişelik bir şarap mahzenini de içinde barındırıyor.

“Modern Family” dizisindeki Gloria karakteriyle bilinen Vergara, Manganiello ile evlenmeden önce evi, 2014’te 254 milyon TL’ye (10.6 milyon dolar) satın almıştı.

Çift, o zamandan beri iç mimar Jennifer Bevan’ın yardımıyla iç mekanı yeniden şekillendirdi. Bevan, Toskana villası havasını korudu, ancak evin stilini beyaz duvarlar ve siyah vurgularla güncelledi.

Yaklaşık bir dönüm arazi üzerine oturan evde kavisli bir merdiven ve Fransız kapıların yanı sıra lüks Viking aletleriyle donatılmış bir gurme mutfak bulunuyor.

Ana yatak odasında ikili dolaplar ve balkonda şömineli spa benzeri küvetler yer alıyor.

Arka bahçede de yüksek kenarlı, büyük bir yer altı havuzu, jakuzi ve masif çim alanı mevcut.

Masif mülk ayrıca hem ahşap hem mermer karo zeminlere ve kesonlu tavanlara sahip.

Mülkün yanında ayrıca bir misafirhane, spor sahası ve dört araçlık iki motorlu kort bulunuyor.

Vergara’nın komşuları arasında da Denzel Washington, Sylvester Stallone ve Eddie Murphy gibi ünlü isimler yer alıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir