Aleyna Tilki’nin Kız Kardeşi Doğum Gününde Dağıttı! Kıyafeti Ablasını Solladı! “Kızı Kendine Benzetme Aleyna”

Türkiye’de süratli bir yükselişle ününe ün katan Aleyna Tilki, paylaşımlarıyla da dikkat çekiyor. Savlı pozları ve açıklamalarıyla gündemden düşmeyen Aleyna Tilki, bu defa kız kardeşi Ayça Tilki’nin doğum gününden paylaşımlar yaptı. Aile ortasında kutlanan partide annesinin hoşluğu dikkat çekerken, kız kardeşinin giydiği kostüm ise reaksiyonlara neden oldu.

GİYDİKLERİ TOPLUMSAL MEDYANIN LİSANINDAN DÜŞMÜYOR

Son devirlerin en tanınan isimleri ortasında yer alan Aleyna Tilki, iç çamaşırı pozlarıyla tenkitlerinde odağında yer aldı.

Şarkıları yurt dışında da dinlenen Tilki, top listelerini alt üst etmeye devam ediyor. Müzikleri kadar çektiği argümanlı kliplerle de konuşulan Aleyna Tilki, bu kere 17 yaşına giren kız kardeşi Aleyna Tilki’nin doğum gününden kareler paylaştı.

KIZ KARDEŞİNİN DOĞUM GÜNÜNDE AİLE SAADETİ

Boşanan anne ve babasının da kızlarını yalnız bırakmadı. Toplumsal medya hesabından paylaşım yapan Aleyna Tilki, çok sayıda yorum aldı. Partiden bu sefer Aleyna Tilki’den çok kız kardeşinin kostümü dikkat çekti.

Giydiği playboy tavşan kostümü ile çok sayıda tenkit alan Ayça Tilki’ye yorum yağdı. Bazıları beğenirken bazıları ise “Yaşına uygun değil” “Kardeşini kendine benzetme” üzere çok sayı âlâ makûs yorum aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.