AKP’li belediye kendi kendine ödül verdi

AKP’li Osmangazi Belediyesi tarafından bu yıl 17’incisi düzenlenen Osman Gazi’yi Anma ve Bursa’nın Fethi Şenlikleri kapsamında gerçekleştirilen 10 bin lira ödüllü fotoğraf yarışında, sayısal (dijital) kategorisinde birincilik mükafatı, belediye basın müdürlüğü çalışanı Ömer Koşukavak’a verildi. Belediye çalışanı Koşukavak, mükafatını AKP’li lider Mustafa Dündar’dan aldı.

Bursa’da AKP’li Osmangazi Belediyesi’nin Osman Gazi’yi Anma ve Bursa’nın Fethi Şenlikleri kapsamında gerçekleştirilen para ödüllü fotoğraf yarışında birincilik mükafatı belediye çalışanına verildi.

MÜSABAKADA 558 ESER YARIŞTI

Osmangazi Belediyesi’nin bu yıl 17’incisini düzenlendiği Osman Gazi’yi Anma ve Bursa’nın Fethi Şenlikleri kapsamında yapılan fotoğraf yarışına, dijital (sayısal) ve dron fotoğrafları kategorisinde 45 kişi, 558 yapıtla müracaat yaptı.

Nisan ayı boyunca gerçekleştirilen etkinliklerde çekilen fotoğraflar heyet üyelerince değerlendirildi. Yapılan kıymetlendirme sonucunda sayısal (dijital) kategorisinde birincilik mükafatı Ömer Koşukavak’ın olurken, ikincilik mükafatı Ahmet Turan Biter’in, üçüncülük mükafatı ise Şevki Karaca’nın oldu.

BÜYÜK ÖDÜL BELEDİYE ÇALIŞANININ OLDU

Para ödüllü fotoğraf müsabakasında, 1’incilik alan ve 10 bin lira mükafatın de sahibi olan Ömer Koşukavak’ın Osmangazi Belediyesi Basın Müdürlüğü çalışanı olduğu öğrenildi. Koşukavak, gerçekleşen merasimde mükafatını AKP’li lider Mustafa Dündar’ın elinden aldı.

“BİRBİRİNDEN HOŞ KARELER ORTAYA ÇIKTI”

Osmangazi Belediyesi olarak Bursa’nın fethinin 696’ıncı yılında bu yıl 17’ncisi düzenlenen Osman Gazi’yi Anma ve Bursa’nın Fethi Şenlikleri’nin fotoğraf müsabakasının sonuçlarının açıklanması ve stant açılışı son bulduğunu tabir eden Lider Dündar, şunları söyledi;

*Nisan ayı boyunca devam eden fetih şenlikleri kapsamında düzenlenen etkinliklerde, fotoğraf sanatkarlarımız birbirinden hoş fotoğraflar çektiler. BUFSAD ile birlikte gerçekleştirdiğimiz fotoğraf yarışına katılan fotoğraf sanatkarlarının çektiği kareler, değerli heyet üyelerimiz tarafından değerlendirmeye alındı.

*Şenliklerin en hoş anları fotoğraf sanatkarları tarafından yakalanarak ortaya birbirinden hoş kareler çıktı. Dron ve dijital kategoride fotoğraflar değerlendirildi. Yarışa fotoğraf severlerin ilgisi epey büyük oldu. Ben yarışa katılan tüm fotoğraf severlere teşekkür ediyorum. Dereceye giren fotoğraf sanatkarlarımız da tebrik ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.