Ahmet Işık Çebi, listesini teslim etti

Beşiktaş’ta 29 Mayıs Pazar günü gerçekleştirilecek seçimde tekrar aday olan Ahmet Parıltı Çebi, idare heyeti listesini teslim etti.

Yeni periyot için açıklama yapan Çebi, “Benim bir vazife müddetim tamamlandı. Tekrar aday oldum. Yaklaşık bir hafta bir liste verdim, bugün ikinci listeyi arz ettim. Vazife yaptığım tüm arkadaşlarıma candan teşekkür ederim. Çok güç bir süreçti. Bu süreç, geçmişten daha zordu ve gelecekten de daha güç olacak. Bir kısmı ile yollarımız şimdilik ayrıldı. Yeni gelen arkadaşlarımız oldu. Gidenlere teşekkür ediyoruz, gelenlere güzel olsun diyoruz.” dedi.

Başkanlık için Fuat Çimen ile yarışacak Ahmet Parıltı Çebi, ayrıyeten, “Diğer aday arkadaşa da muvaffakiyetler diliyoruz. Keşke daha fazla adayın olduğu bir seçim olsaydı. Tercihim oydu. Umarım bundan sonraki devirde daha fazla kişinin katıldığı seçim yaşarız. Beşiktaş için güzel olmasını diliyorum. Beşiktaş büyük, 120 yıllık bir topluluktur.” biçiminde konuştu.

Ahmet Işık Çebi, son olarak, “Camiaya da bir şeyler söylemek istiyorum. Tereddütle kalmasınlar. Bu topluluk her türlü zorluğun altından kalkacak yapıda ve güçtedir.” kelamlarını kullandı.

Beşiktaş’ta Ahmet Işık Çebi’nin listesinde şu isimler yer alıyor:

Emre Kocadağ

Serhan Çetinsaya

Engin Baltacı

Umut Tahir Güneş

Celal Aral

Murak Kılı.

Mehtap Ferah

Ali Bayrak

Yedek Üyeler:

Bilgehan Cenk Sürmen

İbrahim Kemal Dillioğlu

Umut Şenol

Seyit Ateş

Melih Arslan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.